Jak stać się posiadaczem szkolnych bluz i eko-siatek?

   Samorząd Uczniowski naszej szkoły wystartował z kolejną kolekcją szkolnego merchu. Jeśli interesuje was do jakich zmian doszło w tym roku koniecznie zostańcie z nami do końca artykułu! 

   Jest to już kolejna akcja, w której uczniowie mogą zakupić bluzy różnorakiego kroju, a w tym roku zadebiutuje również to, czego uczniom brakowało w poprzednich latach, czyli materiałowych siatek z logiem szkoły. Podejrzewamy, że ich przystępna cena jak i wysokiej jakości wykonanie zachęcą uczniów do odrzucenia jednorazowych reklamówek, które są szkodliwe dla środowiska, a wybiorą zrobioną w 100% z bawełny, posiadającą certyfikat oeko-tex materiałową torbę.  

   W tym roku dostępne będą bluzy z kapturem, bluzy zapinane, jak i klasyczne bluzy bez kaptura no i oczywiście wcześniej wspomniane torby. Skład każdej bluzy to aż 90% bawełny i 10% poliestru, oczywiście każdy z produktów posiada certyfikat oeko-tex, o czym możemy przeczytać na stronie producenta. 

   Zmiany uległo m.in. logo szkoły, które obecnie wygląda dużo bardziej nowocześnie, co jest bardzo przyjemne dla oka i zdecydowanie przyciąga uwagę.  

   Więc jeśli jesteście zainteresowani kupnem któregokolwiek produktu ze szkolnego merchu wystarczy, że uzupełnicie poniższą ankietę. Aby poprawnie ją wypełnić wystarczy wpisać imię, nazwisko, klase oraz numer telefonu bądź adres email, który będzie nam potrzeby ani skontaktować się z osobą, która nie mogłaby odegrać zamówionego przez siebie produktu, oraz oczywiście zaznaczyć interesujący nas produkt, jego kolor i rozmiar, do którego tabela znajduje się również w ankiecie. Zamówienia można składać TYLKO do 20 września, więc, zainteresowani kupnem merchu pospieszcie się, ponieważ nie ma wiele czasu. https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScnIvTBvzhZXo3oDltWEmV5VSSC98YjbK7mKKOeEggx_fFSuQ/viewform?fbclid=IwAR33_U1zXK3yGsnTHz0JwRsibKcIQIM4JdPiBuXrIhIoIXysEywhRhGTwlo