zdjecie

Samorząd Uczniowski X LO

Samorząd Uczniowski X LO działa prężnie i mobilizuje siebie oraz całą społeczność uczniowską do działania. Warto wiedzieć, kto Was reprezentuje i pilnuje Waszych interesów:) Zachęcamy do zapoznania się z sylwetkami członków SU.

Cześć, jestem Filip i uczęszczam do trzeciej klasy po podstawówce o profilu teatralno-filmowy. Od tego roku jestem również przewodniczącym naszej szkoły. Poza szkołą interesuję się kryminologią, prawem, literaturą i nauką języków. Od jakiegoś czasu uczę się norweskiego, ponieważ po ukończeniu licencjatu w Polsce planuję wyjechać właśnie do Norwegii.

Jestem Weronika z klasy 3d, czyli biol-chem. W naszym szkolnym samorządzie jestem od pierwszej klasy i spełniam się tutaj niesamowicie. Poza szkołą wiele czasu spędzam z końmi lub książkami. W głowie mam więcej tytułów piosenek i filmów niż pojęć biologicznych:) Uwielbiam poznawać nowych ludzi oraz tworzyć z nimi nowe inicjatywy.

Cześć jestem  Aina (Ania) i chodzę do 2e, klasy o profilu teatralno-filmowym. Od pierwszej klasy jestem w samorządzie. W czasie wolnym od szkoły angażuję się w działalność harcerską. Jestem przyboczną w gromadzie zuchenek, co wiąże się z dużymi pokładami energii i opanowania. Moją drugą pasją jest fotografia, której oddaję się tworząc portrety znajomych. Uwielbiam współpracować z ludźmi i uczyć się od nich nowych rzeczy.

Cześć, mam na imię Agnieszka i uczęszczam do pierwszej  klasy biologiczno-chemicznej. Od tego roku mam zaszczyt bycia częścią samorządu uczniowskiego. Interesuję się literaturą – uwielbiam czytać książki o tematyce medycznej oraz fascynuje mnie wszystko, co związane jest  z moim wymarzonym przyszłym zawodem lekarskim. Wolny czas spędzam na oglądaniu filmów i seriali.

Cześć, mam na imię Zlata. Chodzę do pierwszej klasy o profilu teatralno-filmowym. Od tego roku szkolnego jestem w samorządzie. Poza szkołą interesuję się rysowaniem i designem.

Cześć jestem Zuzka i uczęszczam do pierwszej klasy liceum o profilu teatralno-filmowym. Interesuję się muzyką, gram na pianinie, uczę się języków (bardzo mnie to interesuje i wiążę z tym plany na przyszłość ) oraz uczęszczam do kółka teatralnego.