zdjecie

Samorząd Uczniowski X LO

Samorząd Uczniowski X LO działa prężnie i mobilizuje siebie oraz całą społeczność uczniowską do działania. Warto wiedzieć, kto Was reprezentuje i pilnuje Waszych interesów:) Zachęcamy do zapoznania się z sylwetkami członków SU.

 

 

 

 

Cześć, jestem Filip i uczęszczam do trzeciej klasy po podstawówce o profilu teatralno-filmowy. Od tego roku jestem również przewodniczącym naszej szkoły. Poza szkołą interesuję się kryminologią, prawem, literaturą i nauką języków. Od jakiegoś czasu uczę się norweskiego, ponieważ po ukończeniu licencjatu w Polsce planuję wyjechać właśnie do Norwegii.

 

 

Jestem Weronika z klasy 3d, czyli biol-chem. W naszym szkolnym samorządzie jestem od pierwszej klasy i spełniam się tutaj niesamowicie. Poza szkołą wiele czasu spędzam z końmi lub książkami. W głowie mam więcej tytułów piosenek i filmów niż pojęć biologicznych:) Uwielbiam poznawać nowych ludzi oraz tworzyć z nimi nowe inicjatywy.

 

Hej! Jestem Aina i chodzę do klasy 3e teatralno-filmowej. W Samorządzie Uczniowskim jestem już 3 rok. Moją wielką pasją jest harcerstwo, jestem tam szczęliwą przyboczną 30-tki zuchenek 🙂 . Oprócz tego lubię zdjęcia. Jestem osobą zorganizowaną, która lubi dopełniać swoje obowiązki.

 

 

 

 

 

Hejka! Mam na imię Agnieszka i uczęszczam do 2 klasy biologiczno-chemicznej w XLO. Jestem członkiem samorządu uczniowskiego. Uwielbiam organizować i poznawać nowych ludzi. Poza szkołą interesuję się gotowaniem. Wolny czas spędzam również na oglądaniu filmów i seriali.

 

 

 

 

 

 

 

 

Cześć, jestem Zlata. Uczę się w 2e, klasa o profilu teatralno filmowym. W samorządzie jestem od pierwszej klasy. Interesuje się rysowaniem, szyciem i obcymi językami

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cześć jestem Zuza, mam 16 i chodzę do klasy 2e o profilu teatralno-filmowym . Udzielam się w samorządzie uczniowskim XLO. Uwielbiam poznawać nowych ludzi, po za szkołą interesuje się tworzeniem muzyki i oglądaniem filmów.