Podziękowania za wolontariat:)

Szanowni Państwo,
Drodzy Przyjaciele Hospicjum Palium,

z serca dziękuję za Wasze wsparcie podczas V edycji charytatywnego Biegu Motyli. Wspólnym działaniem udało nam się uczynić wiele dobra dla Pacjentów Hospicjum Palium. Podczas Biegu zebraliśmy niecałe 8 000 zł, co w połączeniu z darowiznami od uczestników daje nam prawie 50 000 !!! Kwota ta posłuży do zakupu sprzętu do fizjoterapii dla Pacjentów borykających się z problemem obrzęku limfatycznego – sprzętu niezbędnego do poprawy jakości ich życia.
W imieniu Pacjentów, Personelu oraz własnym bardzo, bardzo dziękuję!

Po Biegu podchodziło do mnie wiele osób z pytaniem skąd my bierzemy takich wolontariuszy – tak zaangażowanych, tak dobrze zorganizowanych, tak uśmiechniętych, z tak wielką pasją do działania. Tym bardziej jestem wzruszona tym, że zawsze możemy na Was liczyć i razem z Wami tworzyć tak duże i piękne przedsięwzięcia na rzecz naszych Pacjentów.

W dzisiejszym wyjątkowym dniu chciałabym Państwu życzyć, by ta aktywna, twórcza postawa nieustannie znajdowała uznanie w oczach Państwa podopiecznych i ich rodziców oraz żeby była źródłem osobistej satysfakcji i radości. Dziękuję za wysiłek, który wkładacie Państwo w ciągłe pielęgnowanie i inspirowanie wnętrz Waszych uczniów. To dzięki Państwa trudnej i często mozolnej pracy, dzieci i młodzież wchodząc w dorosłe życie sami stają się taką iskierką dobra w swoich lokalnych społecznościach. Na cały szkolny rok życzymy Państwu dużo siły, cierpliwości i niegasnącej motywacji do działania 🙂

Z wyrazami szacunku

Magdalena Szczepaniak

Koordynator Wolontariuszy PTOPOP

Hospicjum Palium

Polskie Towarzystwo Opieki Paliatywnej Oddział w Poznaniu

os. Rusa 55, 61-245 Poznań