praca

Konkurs literacki Manufaktura Słowa

          Młodzieżowy Dom Kultury nr 2 w Poznaniu ogłasza konkurs literacki Manufaktura Słowa. W konkursie mogą wziąć udział uczniowie wszystkich typów szkół ponadpodstawowych.
Tematyka prac jest dowolna. Uczestnik zgłasza do konkursu (do wyboru): 1-3 utworów poetyckich lub 1 utwór prozatorski (do 4 000 znaków bez spacji). Konkurs przebiega w dwóch etapach. Etap pierwszy: kwalifikacja nadesłanych prac konkursowych, sprawdzenie zgodności prac i zgłoszeń z regulaminem (dostępny na stronie https://liblink.pl/0JrEbcpZKi ). Etap drugi: ocena tekstów przez jury powołane przez organizatora. Jury kwalifikuje teksty do tomiku laureatów oraz przyznaje nagrody oraz wyróżnienia oddzielnie za prozę i poezję.
Zachęcamy do udziału w konkursie. Przed Wami zasłużony czas wolny, który możecie wykorzystać na swoje pasje – a może właśnie pisanie to jedna z nich? Prace możecie przesyłać (po zapoznaniu się z regulaminem i wypełnieniu wszystkich wymienionych w nim załączników) bezpośrednio na adres Domu Kultury konkursy@mdk2.pl do 12 marca 2021r.

Małgorzata Rożek