przemysł ii

Projekt „PRZEMYSŁ II WART POZNANIA”

Informujemy, że rusza projekt pt. PRZEMYSŁ II WART POZNANIA mający na celu zapoznać uczniów klas I i II z patronem naszej szkoły.

Ogłaszamy konkurs na małą formę literacką (limeryk, wiersz, rymowanka, fraszka…itp) oczywiście z Przemysłem II w roli głównej. Przesłanie prac do p.prof. Bednarz do 07 czerwca br.

Drugą indywidualna kategorią jest projekt muralu z Przemysłem II. Jeśli tylko zwycięzca tej kategorii wyrazi chęć i zgodę, mural będzie zrealizowany w szkole. Przesłanie projektu również do 07 czerwca br. do p.prof. Szafałowicz.

Poza tym przewidziany jest konkurs dla zespołów klasowych na projekt/scenariusz corocznych obchodów Dnia Patrona, który, mamy nadzieję, będzie świętem całej szkoły. Scenariusz powinien uwzględniać uroczystości główne, ale może zawierać również pomysły na te towarzyszące.

Przewidujemy nagrody rzeczowe oraz punkty z zachowania.

Zachęcamy do uczestnictwa i dobrej zabawy.

Organizatorki projektu:
Renata Szala, Barbara Szafałowicz, Małgorzata Bednarz