Dziesiątkowe Mikołajki

6 grudnia zapanował w szkole świąteczny nastrój. Sale zostały udekorowane, ciasta na kiermasz przyniesione i … zaczęło się! Reprezentanci klas rozgrywali mecze piłki siatkowej zgodnie z wcześniej przygotowaną drabinką spotkań. Drużyny dopingowane były przez publiczność zgromadzoną na trybunach. Tuż przed półfinałami rozegrany został mecz bonusowy: nauczyciele kontra uczniowie. Warto było na to poczekać i obejrzeć! Akcje z jednej i z drugiej strony nagradzane zostały gromkimi brawami. Na koniec rozegrano półfinały i finał. Ostatecznie zwycięzcą Turnieju Mikołajkowego została klasa 4a, drugie miejsce wywalczyła 1f, a na ostatnim stopniu podium znalazła się klasa 4b. Gratulacje!

Dziękujemy nauczycielom wychowania fizycznego za zorganizowanie i nadzór w turnieju, nauczycielom, którzy brali udział w meczu, wszystkim drużynom, kibicom i tym, co przynieśli ciasta na kiermasz. Mamy nadzieję, że wszyscy dobrze się bawiliście!