Dzień Patrona

   13 października odbył się w naszej szkole Dzień Patrona powiązany z Otrzęsinami klas pierwszych.

   Najmłodsi w gronie uczniowskim przystąpili do quizu z wiedzy ogólnej. Było sporo emocji! Ostatecznie Otrzęsiny wygrała klasa 1c, która łącznie zdobyła najwięcej punktów (liczyły się też wcześniej przeprowadzona gra miejska i przebranie).  W tym samym czasie klasy drugie przygotowywały stoły biesiadne. Możecie podziwiać ich kunszt na załączonych zdjęciach. Po ogłoszeniu zwycięzcy – a została nim klasa 2e – można było spróbować tych wszystkich pyszności:) Klasy trzecie również miały swoje chwile – dla nich został zorganizowany turniej 1 z 10. Faworytem okazał się Michał z 3h. Ogłoszono także wyniki konkursu związanego z EUropejskim Dniem Języków – wygrana przypadła klasie 1b. Wszystkim zwycięzcom gratulujemy!!!

   Obchody Dnia Patrona zakończyły się uroczystym otwarciem dziedzińca szkolnego, który dzięki pracy naszych uczniów, a także dużemu zaangażowaniu Pań Beaty Michniewicz-Kaczmarek i Pauliny Nuckowskiej, wygląda super!