Bieg Motyli – zapraszamy do udziału!

W imieniu Hospicjum Palium zapraszamy Was do biegania = pomagania!

   Bieg Motyli  odbędzie się 26 września 2021r (NIEDZIELA!) nad Jeziorem Maltańskim w Poznaniu. Dystans, który należy pokonać, aby ukończyć bieg wynosi 5 600 metrów. To trasa wokół jeziora. START i META oraz Biuro Zawodów zlokalizowane będą na mecie Toru Regatowego Malta (od ulicy Wiankowej). Każdy może wziąć udział w Biegu, bez względu na wiek czy kondycję fizyczną. Dystans można przebiec, przejść lub przejechać (jednak kółka dozwolone są dla dzieci i wózkowiczów).

   Aby wziąć udział w biegu należy zarejestrować się do dnia 20 września oraz uiścić opłatę startową (dla uczniów powyżej 12 roku życia opłata wynosi 30 zł), która jednocześnie stanowi darowiznę na rzecz Hospicjum Palium w Poznaniu. Dla najlepszych przewidziane są atrakcyjne nagrody!

   Uwaga! Z powodu niestabilnej sytuacji epidemiologicznej brana jest pod uwagę możliwość zmiany formy biegu na wirtualną, w przypadku kiedy obowiązujące obostrzenia nie pozwolą  wspólnie wystartować i pobiec wokół jeziora. Wszelkie informacje na ten temat na bieżąco będą aktualizowane na stronie https://hospicjum-palium.pl/bieg-motyli-3/ Na stronie tej też znajdziecie więcej szczegółów, w tym regulamin biegu, numer konta, oświadczenie rodzica zawodnika niepełnoletniego i oświadczenie w związku z COVIDEM.