zdjęcie

Walentynki online

Jaki jest sens robienia walentynek online? Czy ktokolwiek weźmie w nich udział? Na czym tak w ogóle mają polegać walentynki w takiej formie? Jeżeli którekolwiek z tych pytań Cię trzyma cię na nogach w nocy (albo chociaż raz przypadkowo wpadło Ci do głowy), trafiłeś w dobre miejsce, aby się o tym dowiedzieć.

  SU organizuje akcję, w której każdy może wysłać swoją walentynkę online. Chcieliśmy, aby pomimo wszelkich trudności, można było zorganizować pocztę walentynkową. Sposób ten jest wygodny i kto wie, może przyciągnie jeszcze więcej osób niż fizyczna kartka walentynkowa. To, że każdy z nas ma różne gusta, nie jest dla nikogo nowością, dlatego więc nasza przewodnicząca – Maria razem z Weroniką przygotowały zestaw 6 wzorów, na których zamieścić będzie można swoje życzenia. Sam projekt jest bardzo prosty, ponieważ wymaga tylko odrobiny kreatywności oraz chwili wolnego czasu.

Każdy, kto chce, aby ktoś dostał jego walentynkę musi:

  • wysłać́nam zdjęcie profilu z imieniem i nazwiskiem odbiorcy,
  • tekst, który chcielibyście, aby pojawił się na kartce,
  • numer (od 1 do 6) kartki, którą od was doręczymy!

Oto następujące wzory kartek:

Wszelkie wiadomości związane z pocztą walentynkową, jak i te inne można wysyłać do nas na naszym profilu na Instagramie –  @su.xlo_poznan, na naszą stronę na FB – Samorząd Uczniowski X LO oraz na naszego maila – samorzaduczniowskixlo@o2.pl.

Wszystkie walentynki, jak można się domyśleć, prześlemy 14 lutego.