Julia z 3e na Our Future Forum

   Niedawno uczestniczyłam w największej konferencji naukowej- Our Future Forum V, organizowanej przez Fundację Our Future Foundation, w której działam jako ambasadorka od ponad roku. Wydarzenie odbyło się 12 maja br w kompleksie The Tides w Warszawie i zgromadziło aż 1000 uczestników!
Panele konferencji poruszały tematy z zakresu nowych technologii, zielonej transformacji oraz biznesu, które są szczególnie atrakcyjne dla młodych umysłów poszukujących wiedzy i inspiracji. Wśród prelegentów znaleźli się między innymi: Mark Brzeziński – Ambasador USA, który wygłosił poruszającą mowę przewodnią, Beata Drzazga – wyjątkowa liderka, założycielka BetaMed, Tomasz Rożek – założyciel Fundacji i kanału na serwisie YouTube – Nauka. To lubię, Marcin Kruszewski – TikTokowy twórca, znany również jako Prawo Marcina, Nataniel Brożnowicz – założyciel portalu Maturalni, dr Maciej Kawecki, aktor Maciej Musiał, a także Rafał Masny – influencer.
Podczas prelekcji mieliśmy szansę zadawać pytania i korzystać z doświadczenia ekspertów. Oprócz możliwości zdobycia cennej wiedzy, była to znakomita okazja do przeprowadzenia ciekawych rozmów i nawiązania nowych znajomości.

Julia Górna, klasa 3e