Dyskusyjny Klub Filmowo – Teatralny

Na zajęciach DKFT razem z Paniami Beatą Wiciak-Król i Joanną Roszyk rozwijamy się w dziedzinie teatru, kina, ogólnie mówiąc sztuki. Razem przygotowujemy wszelkie uroczystości szkolne, oglądamy filmy i rozmawiamy o naszych upodobaniach – głównie filmowych, ale do każdego z nas można podejść i porozmawiać o wszystkim co nam w duszy gra.
Co roku organizujemy seminarium filmowe, do naszej szkoły zapraszamy różne gwiazdy z dziedziny kina i teatru, dzięki czemu mamy okazję poznać ten świat od strony profesjonalistów i zadać im nurtujące nas pytania.
Dzięki zajęciom mamy też możliwość występowania na scenie, co pomaga nam w radzeniu sobie ze stresem przed wystąpieniami publicznymi i sprawia, że jesteśmy bardziej pewni siebie.
Uczymy się przydatnych umiejętności jednocześnie świetnie się bawiąc. Zapraszamy na zajęcia DKFT, gdzie każdy jest mile widziany. Zapewniamy miłą atmosferę!

Dominika Półrolnik