Sukces naszych uczniów w Poznańskiej Lidze Debat

   12 kwietnia odbyła się ostatnia runda grupowych zmagań Poznańskiej Ligi Debat. Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Sandra Szafrańska z klasy 2e, Zofia Brzezińska z 2c, Kacper Kołodziejski z 2b oraz Grzegorz Woźniak z 3c. Teza, z którą musiała zmierzyć się nasza drużyna, brzmiała „Popularyzacja wiedzy o psychologii przez media społecznościowe (Instagram, tiktok, etc.) przynosi społeczeństwu polskiemu więcej szkód niż korzyści”. “Dziesiątkowicze” kruszyli słowne kopie z drużyną z Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w Pile. Ciężka praca pod czujnym okiem Pana Marcina Kurasiaka pozwoliła naszym reprezentantom świetnie się przygotować, co zaowocowało zwycięstwem 3:0. Wynik ten spowodował, iż z bilansem trzech zwycięstw i jednej porażki w zmaganiach grupowych, nasza szkoła znalazła się wśród najlepszych ośmiu szkół debatujących w tym sezonie i już niedługo wystąpi w ćwierćfinale rozgrywek.

   Trzymajmy kciuki za dalsze sukcesy naszych szkolnych debatantów!!!