„Pchła Szachrajka” w Teatrze Animacji

22 kwietnia br odbył się przedpremierowy i premierowy spektakl „Pchła Szachrajka” w Teatrze Animacji w Poznaniu, który był zakończeniem 5 edycji projektu ON/OFF. Pod czujnym okiem Pani Alicji Helfojer oraz Pana Piotra Grabowskiego (aktorów z Teatru Animacji) uczniowie z pięciu szkół, w tym troje uczniów naszego liceum wzięli udział w tym przedsięwzięciu.

Praca nad całym spektaklem trwała od października 2023 do dnia premiery. Spektakl ukazywał to, że nawet zwykła bajka „dla dzieci” może zostać przedstawiona w sposób interesujący i może zaciekawić odbiorcę w każdym wieku. Po premierze nastąpiło wspólne świętowanie naszego sukcesu: była możliwość wypicia herbaty, kawy oraz delektowania się pysznym tortem, który był przygotowany specjalnie na tę okazję.

Kornelia, 4e