logo

Warsztaty na Uniwersytecie Ekonomicznym

        W dniu 30 listopada 2020 miałam okazję wziąć udział razem z klasą 2b w zajęciach przeprowadzonych przez Uniwersytet Ekonomiczny na temat ,,Igrzyska Olimpijskie – więcej niż sportowa rywalizacja”. Przybliżono nam to wydarzenie od różnych stron w bardzo jasny i zaskakujący sposób. Osobiście jestem naprawdę zadowolona z możliwości współpracy, którą otrzymaliśmy, a także szansą przybliżenia nam różnych tematów w tak ciekawy sposób.

Oliwia

 

             We wtorek 1 grudnia o godz.8:15 odbyły się warsztaty pt. „Jak kupować by nie marnować”. W tym spotkaniu udział brała klasa 2G oraz szkoła górnicza. Na samym początku została przedstawiona i omówiona prezentacja. Zawarte w niej były takie informacje jak:

– jaką żywność możemy spożywać po terminie,

-sposoby ograniczające marnowanie jedzenia,

-przedstawienie stylu życia, w którym ograniczone jest marnowanie jedzenia- FREEWEGANIZM.

Spotkanie zakończyło się familiadą, w której udział brało z naszej szkoły pięciu chętnych uczniów, musieli oni odpowiedzieć na pytania podsumowujące cały wykład.

Klaudia

 

 

           W piątek 4 grudnia odbył się wykład na temat „Badania preferencji konsumentów” . W tym spotkaniu wzięła udział klasa 2g, na początku zostaliśmy podzieleni na cztery grupy. Każdy się przedstawił i rozpoczęła się główna cześć wykładu, dotycząca nowego albumu promującego Uniwersytet Ekonomii w Poznaniu. Osoby prowadzące prosiły nas o wybranie najlepszego oraz najgorszego zdjęcia, po czym zadawały nam pytania czemu dokonaliśmy takich decyzji, co nam się w nich podobało lub nie podobało.

Filip