praca

Akcja charytatywna 1a

Uczniowie klasy 1A wzięli udział w akcji charytatywnej na rzecz Schroniska Św. Brata Alberta w Poznaniu przy ul. Widłakowej 1. Z zebranych pieniędzy zakupiliśmy potrzebny w tej placówce papier toaletowy. Niestety, ze względów epidemicznych nie była możliwa wizyta uczniów w Schronisku lecz i tak liczy się dar serca. Miejmy nadzieję, że w przyszłości możliwa będzie wizyta uczniów w Schronisku jak w roku ubiegłym. W akcji charytatywnej wzięli udział uczniowie kasy: Amelia Irska, Gabriela Kowalska, Hubert Lasek, Ignacy Zygmanowski, Jakub Pakura, Jakub Wierciński, Julia Piotrowska, Mateusz Dudka, Roksana Ścigaczewska, Zuzanna Stężycka, wychowawca klasy Joanna Roszyk oraz nauczyciel geografii Paweł Szydłowski. Papier toaletowy został dostarczony na miejsce a ze względu na zagrożenie epidemiczne dary zostały przekazane przez płot. Takie procedury.

Paweł Szydłowski