Zaproszenie do udziału w V Biegu Motyli

Bieganie to styl życia, tak samo jak pomaganie!

   Bieg Motyli (bieg charytatywny dla pacjentów Hospicjum Palium na osiedlu Rusa) odbywa się wokół Jeziora Maltańskiego. Każda kolejna edycja przyciąga coraz większą ilość uczestników! W zeszłym roku szkolnym wśród naszych uczniów i nauczycieli znaleźli się tacy, co pomagali poprzez wolontariat, a także biegali, by wspomóc Hospicjum. Chcemy promować tę imprezę i w tym roku szkolnym.

   Bieg odbędzie się 8 PAŹDZIERNIKA 2022r nad Jeziorem Maltańskim w Poznaniu. Dystans, który należy pokonać, aby ukończyć bieg wynosi 5 600 metrów. To trasa wokół jeziora. START i META oraz Biuro Zawodów zlokalizowane będą na mecie Toru Regatowego Malta (od ulicy Wiankowej). Każdy może wziąć udział w Biegu, bez względu na wiek czy kondycję fizyczną. Dystans można przebiec, przejść lub przejechać (jednak kółka dozwolone są dla dzieci i wózkowiczów).

   Aby wziąć udział w biegu należy zarejestrować się do dnia 30 września oraz uiścić opłatę startową, która jednocześnie stanowi darowiznę na rzecz Hospicjum Palium w Poznaniu. Dla najlepszych przewidziane są atrakcyjne nagrody!

   Więcej szczegółów i odpowiedzi zawarto w regulaminie Biegu na stronie https://hospicjum-palium.pl/bieg-motyli-3/, z którym należy zapoznać się przed zarejestrowaniem uczestnictwa. W dniu startu należy zgłosić się Biurze Zawodów wraz z dokumentem potwierdzającym tożsamość zawodnika lub opiekuna rejestrującego zawodnika niepełnoletniego.

Zapisy na Bieg będą możliwe od 1 września!

   Jeśli chcecie być wolontariuszami, to zgłoście to Pani Dorocie Stawskiej lub Pani Małgorzacie Rożek, a jeżeli chcecie pobiec, zgłoście się do Pana Łukasza Steczko, który wyraził chęć udziału  w biegu jako uczestnik!

ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEGO STARTU I ZABAWY!