Pożegnanie maturzystów

Cztery lata to dla niektórych dużo, dla innych to chwila…

   W piątek 26 kwietnia br pożegnaliśmy tegorocznych maturzystów, którzy w murach naszej szkoły, ale i także w zaciszu domowym podczas pandemii, spędzili cztery lata. Oficjalna część uroczystości odbyła się w DK „Jędruś”. Część pierwszą stanowił występ członków DKFiT. Ich interpretacja „Ślubów panieńskich” na długo zostanie w naszej pamięci. Część druga składała się z oficjalnych pożegnań i życzeń powodzenia na egzaminie maturalnym. Zostały rozdane nagrody. Absolwentką Roku i Mistrzynią Twórczości Artystycznej została Maja Hermann z klasy 4e. Nagrodzeni również zostali uczniowie, którzy otrzymali świadectwo z wyróżnieniem, uczniowie z najwyższą frekwencją oraz Ci, którzy poświęcali swój czas na pracę w Samorządzie Uczniowskim i w DKFiT. Podziękowania odebrali także rodzice, którzy angażowali się w życie szkolne naszych uczniów. Na koniec, już w murach szkolnych, wychowawcy żegnali się ze swoimi podopiecznymi. Było dużo uśmiechów, uścisków, ale i łez. Bo to już koniec… Teraz zaczyna się nowy etap.

Życzymy Wam, Drodzy Maturzyści, powodzenia na egzaminie, spełnienia marzeń i sukcesów w życiu!

Dyrekcja, wychowawcy i nauczyciele X LO