Zaproszenie do konkursu literackiego Manufaktura Słowa

Zapraszamy uczniów do udziału w konkursie literackim Manufaktura Słowa, którego dziesiątą już edycję ogłasza MDK2 w Poznaniu. W dwóch kategoriach: proza i poezja można powalczyć o wspaniałe nagrody i publikację w pokonkursowym tomiku! Konkurs został objęty honorowym patronatem Wielkopolskiego Kuratora Oświaty.

Przypominamy, że uczniowie naszej szkoły osiągnęli sukces w konkursie: w roku szkolnym 2020/21 Maja z obecnej 4e zajęła I miejsce w kategorii proza, Weronika z 4c zajęła II miejsce w kategorii poezja, w roku szkolnym 2021/22 Kornelia z 4e została wyróżniona w kategorii poezja, a absolwentka Julia w tej samej kategorii zajęła II miejsce.

Co zatem należy zrobić? Zapoznaj się z regulaminem dostępnym pod linkiem:

Tematyka prac jest dowolna, a termin nadsyłania prac upływa 22 marca br.

Jeśli uznasz, że konkurs jest idealny dla Ciebie, to nie wahaj się i spróbuj! Możesz też skonsultować się ze swoim polonistą, który na pewno wspomoże Cię w działaniu!